0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Общо 0.00
OS2/OS1 LC-LC оптичен пач кабел един режим двухшпиндельный - 30m (100ft) - 9/125-ХАЛОГЕННИ - ipolex

OS2/OS1 LC-LC оптичен пач кабел един режим двухшпиндельный - 30m (100ft) - 9/125-ХАЛОГЕННИ - ipolex

BGN 72.72
Продуктът е наличен

Брой продукти

LC - LC, duplex.SMF(9/125 микрона).Полски : UPC/PC.Ниска дим Нула галоген (ХАЛОГЕННИ).OS1 и OS2 представляват стандартни одномодовые оптични влакна, използвани с дължини на вълната 1310 nm и 1550 nm (размер 9/125 микрона) с максимално отслабване на 1 db/km (OS1) и 0,4 db/km (OS2).OS1 се определя в стандарта ISO/IEC 11801, а OS2-в стандарта ISO/IEC 24702. Технически характеристики на кабел : Конектори : LC - LC.Дължини на вълната : 1310 и 1550 nm.Жълто яке.Радиус на огъване : минимум 5 см. Външен диаметър на сака : 2,00 мм Работна температура : от-4ºF до 158ºF (от-20º с до +70º C).Однорежимный 9/125um.Стандартен кабел с цип.Отговаря на стандартите на TIA/EIA 492 AAAA и IEC60793-2-10 A1b и отговаря на спецификациите на Ro HS.

Подробни спецификации

Свързани продукти