0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Общо 0.00
Пластир кабел NetKey LC NKFP92ELLLSM030

Пластир кабел NetKey LC NKFP92ELLLSM030

BGN 53.62
Продуктът е наличен

Брой продукти

Тип на фибри - OS2. Тип изделия - LC пач-кабели.Характеристики на детайли - Кръпка-въжета с номинална стояком поддържат инсталация, изискващи това ниво на пламък в специфични условия.Приложение - Осигуряване на межсоединения и кръстосано свързване на приложения на входа на помещения, далекосъобщителни помещения, центрове за обработка на данни и на работното място.Поддръжка на мрежови приложения за свързване на предварително завършени касети в основните разпределителни, хоризонтални разпределителни и разпределителни зони оборудване.Стандарти Met - TIA/EIA 568-C. 3-1 и ISO/IEC 61755-3-1 IEC-61754-7 (International), TIA-604-2-A, -3-A и -10-A, FOCIS -2, -3 и -10, жалба Ro HS.Net Key 2-fiber OS2 LC duplex to LC duplex patch cord, low smoke zero halogen (ХАЛОГЕННИ) расклассифицированный с яке 1.6 mm, 30m.

Подробни спецификации

Свързани продукти